Ansatte

Anne Gaathaug, Forlagssjef og forlegger
anne@gloriaforlag.no, mobil +47 991 53 959

Kristin Brandtsegg Johansen, Sjefredaktør
kristin@gloriaforlag.no, mobil +47 922 31 365

Marit Johansen Storm, Salg- og markedssjef
marit@gloriaforlag.no, mobil +47 975 86 229

Katja Rugaas, Administrasjonssjef
katja@gloriaforlag.no, mobil +47 900 55 685

Siri Gaathaug, Forlagskonsulent
siri@gloriaforlag.no, mobil +47 990 39 811

Pernille Streijffert, Forlagskonsulent
pernille@gloriaforlag.no, mobil +47 954 96 805